Przyszłość

Gdy na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczynaliśmy działalność w branży transportowej, naszym podstawowym celem była realizacja śmiałego, jak na nasze ówczesne możliwości, planu rozwoju firmy. Po prawie dwudziestu latach od tego momentu możemy stwierdzić, że realizujemy go z sukcesem po dziś dzień, a jego główne założenie odnośnie oferowania usług na najwyższym poziomie jest cały czas aktualne. Mamy świadomość tego, że jedynie rzetelne firmy na rynku mają szansę na stały i zrównoważony rozwój, dlatego nasza firma od początku swojego istnienia postawiła na współpracę ze sprawdzonym producentem ciągników siodłowych, jakim jest Volvo. Wybór ten, podyktowany był bezpośrednią korelacją jaka zachodzi między jakością i trwałością wykorzystywanego w naszej pracy taboru z poziomem wiarygodności naszej firmy w oczach naszych klientów.

W związku, z tym głównym elementem naszej strategii rozwoju jest:

Stałe powiększanie i ujednolicaniu taboru, nasza firma dąży do tego, aby posiadany przez nas tabor charakteryzował jak najwyższy współczynnik bezawaryjności, co staramy się osiągnąć  realizując inwestycje, których celem jest utrzymanie średniego wieku posiadanego przez nas taboru na poziomie 2-4 lat. Wymiernym efektem tych założeń jest flota spełniająca normy emisji spalin EEV oraz Euro5, w najbliższym czasie mamy nadzieję zakończyć inwestycje, których celem jest wymiana taboru na pojazdy z silnikami spełniającymi rygorystyczne normy Euro6.

Inwestujemy w dodatkowe rozwiązania, które poprawiają naszą konkurencyjności cenową na rynku usług transportowych ale również  wydatnie wpływają na efektywność w zakresie bezpieczeństwa i jakości realizacji powierzanych nam zleceń.

W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć swoją ofertę na krajowym rynku przesyłek drobnicowych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress