Historia

W roku 2013 zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Diamenty Forbesa 2013

International Transport Z. Jaskot Sp. z o.o.  jest jedną z najszybciej rozwijających się firm spedycyjnych na polskim rynku. Swoim klientom oferujemy kompleksowe usługi transportowe w zakresie realizacji przesyłek drobnicowych oraz wielkogabarytowych na terenie krajów Unii Europejskiej oraz byłych republik radzieckich.


Nasza firma od ponad 20 lat realizuje zlecenia w krajowym i zagranicznym transporcie drogowym. Przez ten czas nawiązaliśmy liczne kontakty biznesowe, które przyczyniły się do naszego szybkiego rozwoju, obecnie zatrudniamy ponad 50 pracowników, posiadamy 55 ciągniki siodłowe, których średni wiek to 3 lata oraz liczne naczepy o różnym przeznaczeniu.


Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawia, że każde nowo przyjęte zlecenie traktujemy jak usługę dedykowaną. Szczególny nacisk kładziemy na terminowość oraz optymalizację trasy i czasu przejazdu dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić warunki współpracy stawiające nas w jednym szeregu z najbardziej konkurencyjnymi przewoźnikami w Polsce i Europie. Nasze działania cechują dbałość o bezpieczeństwo powierzonego nam mienia oraz stałe przewidywalne warunki współpracy dające gwarancję satysfakcji obu stronom.

Firma Internationa Transport Z. Jaskot Sp. z o.o. oparła swój rozwój o dwa elementy, które utworzyły stabilny fundament dla jej wzrostu i sukcesywnie realizowanych inwestycji. W naszej firmie realizujemy politykę, której celem jest stały wzrostu poziomu

Podobnie jak nasi klienci stawiamy na współpracę ze sprawdzonymi partnerami.

świadczonych usług, aby ją aktywnie realizować inwestujemy w nowe technologie oraz innowacje mające wyraźny wpływ na przewidywalność efektów naszej pracy, wiąże się to także z właściwym doborem kierowców oraz dysponentów oraz stałym podnoszeniem ich wiedzy i umiejętności.


Najcenniejszy kapitałem naszej firmy są ludzie w niej pracujący. Wysoko wykwalifikowana i dyspozycyjna kadra zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Dla naszych pracowników za hasłami: spedycja, logistyka i transport nie kryje się jedynie praca ale przede wszystkim pasja i sposób na życie, znajduję to odzwierciedlenie w budowanych z naszymi klientami relacjach opartych na wzajemnym zaufaniu i lojalności.


Firma International Transport Z. Jaskot Sp. z o.o. jako międzynarodowy spedytor zyskała miano partnera godnego zaufania, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane nam rok rocznie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress